LENVITOL Olej lniany tłoczony na zimno

30 listopada, 2019
Wyświetleń: 52
Identyfikator reklamy: 3870
Nazwa Firmy: Oleofarm
Treść ogłoszenia:

Nienasycone kwasy tłuszczowe są wyjątkowo ważne dla zachowania prawidłowo funkcjonującego organizmu.

Olej lniany tłoczony na zimno LenVitol marki Oleofarm to doskonałe źródło kwasów Omega-3 oraz kwasów Omega-6.

Olej lniany LenVitol dzięki tłoczeniu metodą na zimno zachowuje swoje wspaniałe właściwości, dlatego też nie nadaje się do podgrzewania lub smażenia, gdyż wysoka temperatura znacząco obniży jego wartość odżywczą. Olej lniany zawsze należy spożywać na zimno! Ten płynny suplement diety cechuje się wysoką zawartością tłuszczów wielonienasyconych, w tym kwasu alfa-linolenowego (Omega-3) oraz kwasu linolowego (Omega-6).

Zastosowanie:
Suplement diety LenVitol Olej lniany tłoczony na zimno przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Polecany do stosowania u dzieci powyżej 3. roku życia.

Informacje dodatkowe:
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze około 4-10st.C. Należy chronić przed działaniem źródeł ciepła. Poszczególne partie oleju mogą się różnić nieznacznie zapachem, smakiem i kolorem. Na dnie może wytrącić się naturalny osad.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na produkt.

Sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja dla dzieci powyżej 3. roku życia: 5ml (około jednej łyżeczki). Zalecana dzienna porcja dla dorosłych: 30-60ml (około 2-4 łyżek). Stosować podczas posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Korzystny rezultat stosowania preparatu jest widoczny po trzech miesiącach przyjmowania oleju.

Objętość netto: 500ml.

Dane kontaktowe
Adres: Warszawska 17, 49-200 Grodków, , ,
Tagi:         

Dodaj nową ocenę,

Powiązane produkty/usługi/firmy
Wyślij
Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Wyślij swoją cenę
Zaloguj się, aby wysłać ofertę.
Zgłoś ten wykaz
Login Required