Masaż Lomi Lomi Nui

5 marca, 2020
Wyświetleń: 184
Identyfikator reklamy: 5604
Nazwa Firmy: WAKEA
Treść ogłoszenia:

Lomi Lomi Nui jest to sztuka pracy z ciałem wywodząca się z Hawajów, szeroko uznana za jedną z najbardziej skutecznych, w holistycznym wspomaganiu procesów rewitalizacji człowieka. Dotyk „Lomi Lomi” na płaszczyźnie fizycznej obniża napięcie mięśni, dzięki czemu uwalnia ciało od bólu, stresu i emocji zablokowanych w ciele. Wprowadza nas to w stan intensywnego, błogiego odprężenia, a wraz z rozluźnieniem fizycznym następuje głębokie oczyszczenie przestrzeni mentalnej, emocjonalnej i przywrócenie stanu duchowej harmonii. Napięcia w ciele wynikają z nieprzyjemnych emocji, których kiedyś doświadczyliśmy, dlatego podczas fizycznego rozluźniania możemy wejść w odczuwanie różnych stanów emocjonalnych i jest to doświadczenie przypisane temu masażowi, choć nie zawsze występuje. Mogą do nas powracać również rozmaite historie z naszego życia, czasami bardzo odległego, gdyż odblokowuje się pamięć komórkowa.

Sesja Lomi Lomi Nui zaczyna się od rozmowy, podczas której osoba przyjmująca masaż może wyrazić jaką sferę czy temat w swoim życiu pragnie uzdrowić. Intencja może być wypowiedziana na głos lub zachowana dla siebie. Masaż Lomi Lomi Nui jest rodzajem rytuału, który wspiera pragnienia z poziomu naszego serca, duszy. Masaż obejmuje całe ciało poza strefami intymnymi, które są przykryte ceremonialną chustą. Wykonuje się go przedramionami oraz dłońmi przy użyciu oleju, z wykorzystaniem olejków eterycznych i przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. Cechą wyróżniającą Lomi Lomi Nui są długie, płynne ruchy przypominające fale oceanu. Zawiera w sobie elementy terapii manualnej, pracy z powięziami i ze stawami, więc praktycznie z całym układem ruchu. Masażysta podczas sesji porusza się wykonując taniec w celu wzmocnienia przepływu energii przez ciało, wprowadzając je w jeszcze głębszy stan ukojenia.

Lomi Lomi Nui jest doświadczeniem daleko wykraczającym poza „klasyczny” masaż. Rytuał zawiera w sobie jakości ziemskie, wyrażone poprzez dotyk pełen najwyższego szacunku dla ciała, ale przynosi również ukojenie w przestrzeniach subtelnych, duchowych.

Korzyści masażu

  • wprowadzenie stanu błogiej psycho-fizycznej relaksacji

  • rozluźnienie tkanek i poprawa ruchomości stawów

  • usprawnienie przepływu energii płynącej przez ciało

  • zainicjowanie naturalnych procesów samo uzdrawiania

  • pobudzenie przepływu płynów ustrojowych ciała, oczyszczenie krwii, limfy, wspomaganie usuwania toksyn z organizmu

  • uwalnianie pamięci mięśniowej i niekorzystnych wzorców ruchowo-mentalnych

  • otwiera przestrzeń wspierającą nasze intencje

  • wspiera w odzyskaniu połączenia z ciałem

https://www.wakea.pl/

Dane kontaktowe
Kategorie:      
Adres: Adama Pługa 1/3, , , 02-048 Warszawa
Strona internetowa:

Dodaj nową ocenę,

Powiązane produkty/usługi/firmy
Wyślij
Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Wyślij swoją cenę
Zaloguj się, aby wysłać ofertę.
Zgłoś ten wykaz
Login Required