Miód manuka z Nowej Zelandii Active Manuka MGO 400+

22 listopada, 2019
Wyświetleń: 58
Identyfikator reklamy: 3016
Nazwa Firmy: Manuka Health
Treść ogłoszenia:

Miód manuka Active Manuka MGO 400+ to aktywny nowozelandzki miód z krzewu Manuka o WYSOKIEJ ilości methylogloxalu w małym słoiczku.

Dostępny w różnych wariantach gramaturowych więcej...

MGO 400+ jest to najczęściej wybierany miodów manuka MGO przez klientów sklepu w Polsce i na Świecie. Charakteryzuje się wysoką zawartością methylglyoxalu na poziomie 400mg/kg

Methylglyoxal jest odpowiedzialny za procesy występujące tylko w niektórych miodach z Manuka. Pojawia się na ogół we wszystkich miodach jednak natężenie jego występowania na ogół waha się pomiędzy 0 a 10mg/kg. Methylglyoxal odkryty w Miodach Manuka występuje w natężeniu od 100mg/kg do 1000mg/kg!

Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 100+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 400 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu.

Każdy miód MGOTM Manuka Honey został przetestowany oraz uzyskał certyfikat potwierdzający zawartość minimalnej ilości dietetycznego metylogloxalu, naturalnego składnika obecnego w znacznych ilościach tylko w niektórych miodach z Manka produkowanych na bazie dzikiej rośliny Manuka w Nowej Zelandii. Metyloglyoxal został zidentyfikowany na Politechnice Drezdeńskiej w Niemczech jako składnik, który nadaje Miodom Manuka niepowtarzalną wartość.

Gama produktów MGOTM Manuka Honey firmy Manuka Heath obejmuje miody o różnym natężeniu co daje konsumentom szeroki wybór w celu spełnienia ich oczekiwań. Im wyższa zawartość metyloglyoxalu tym silniejsze działanie. Nie wszystkie miody Manuka są takie same i klienci powinni być świadomi zawartości dietetycznego metyloglyoxalu tak, aby właściwości danego produktu odpowiadało ich potrzebom.

Dane kontaktowe
Adres: Rawa Mazowiecka, , ,
Tagi:         

Dodaj nową ocenę,

Powiązane produkty/usługi/firmy
Wyślij
Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Wyślij swoją cenę
Zaloguj się, aby wysłać ofertę.
Zgłoś ten wykaz
Login Required