Oczyszczanie Aury, Terapia Quantec, Uzdrawianie Energetyczne, Oczyszczanie domu

28 stycznia, 2020
Wyświetleń: 354
Identyfikator reklamy: 5469
Nazwa Firmy: Quantec Therapy
Treść ogłoszenia:

Witam Państwa bardzo serdecznie,

Oferuję sesje uzdrawiania energetycznego czyli oczyszczania i naprawy pola energetycznego, a także pracuję z najbardziej zaawansowanym urządzeniem radionicznym o nazwie Quantec, które służy do wykrywania różnego rodzaju chorób, zaburzeń i braku równowagi w ciele i aurze. Połączenie tych dwóch terapii działa wyjątkowo skutecznie i przynosi wspaniałe rezultaty. Zajmuję się również energetycznym oczyszczaniem domu i przestrzeni, aby przywrócić zbalansowany przepływ energii w pomieszczeniu  oraz poprawić ogólne samopoczucie osób, które w nim przebywają.

Uzdrawianie energetyczne 

Jest to wyjątkowo skuteczna technika uzdrawiania, która polega na oczyszczaniu i usuwaniu blokad energetycznych oraz naprawie aury w celu przywrócenia zdrowia i dobrego samopoczucia. Po usunięciu zakłóceń energetycznych i starych bloków, równowaga w systemie energetycznym człowieka zostaje przywrócona, a struktura aury odbudowana. Zapewnia to napływ świeżej i czystej energii do pola energetycznego. W ten sposób prowadzi do prawdziwie holistycznej przemiany naszego życia na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalym i duchowym. Uzdrawiające efekty tej terapii można odczuć w każdym obszarze naszego życia – przynosi ulgę fizycznym dolegliwościom, poprawia samopoczucie psychiczne i emocjonalne i wspiera rozwój duchowy. Dzieki tej metodzie jesteśmy w stanie określić czesto niewytłumaczalne przyczyny złego stanu zdrowia oraz niepowodzeń życiowych.

Diagnostyka i terapia urządzeniem Quantec

Terapia Quantec jest innowacyjną terapią alternatywną, wywodzącą się z medycyny energetycznej, która działa po przez pole energetyczne człowieka i zakłada, że zarówno zdrowie, jak i choroba czy zaburzenie posiada charakterystyczną dla nich unikalną wibrację. Znajomość tych wibracji pozwala odróżnić zdrowy narząd od chorego oraz trudne emocje od pozytywnych. W ten sposób przy pomocy Quanteca można wykryć różnego rodzaju zaburzenia w przepływie energii w organiźmie na poziomie fizycznym i energetycznym (mentalnym, emocjonalnym i duchowym).

Każde zaburzenie najpierw pojawia się na poziomie ciała energetycznego, a dopiero po pewnym czasie przechodzi na ciało fizyczne. Dlatego każda terapia oparta na oddziaływaniu na samo ciało bez usunięcia głębszej przyczyny energetycznej, która spowodowała dolegliwość przynosi niesatysfakcjonujące rezultaty lub po prostu nie działa.

Quantec jest urządzeniem radionicznym, które służy do wykrywania, diagnozowania i harmonizowania różnego typu chorób i zaburzeń na poziomie ciała fizycznego i energetycznego. Terapia Quantec’iem jest bezpieczna i bezinwazyjna, gdyż polega na wysyłaniu odpowiednio dobranych wibracji o określonej częstotliwości, które działają na wykryte zaburzenia i pomagają przywrócić prawidłowy przepływ energii , a tym samym równowagę energetyczną w ciele i polu energetycznym.

Na co pomagają terapie energetyczne, które stosuję?

Obie terapie, uzdrawianie energetyczne i terapia radioniczna Quantec, są bardzo unikalnymi i wszechstronnymi sposobami uzdrawiania o szerokim zakresie zastosowania. Mogą pomóc w różnego rodzaju dolegliwościach i problemach natury fizycznej, emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Zastosowanie terapii energetycznych jest prawie nieograniczone i może pomóc:
– poprawić zdrowie i samopoczucie
– leczyć różne dolegliwości – bóle, różne schorzenia, infekcje bakteryjne, wirusowe, pasożytnicze
– w problemach z relacjami
– na bezsenność, brak energii i koncentracji
– w pracy z przekonaniami
– rozwiązać problemy karmiczne
– rozwiązać problemy emocjonalne
– wspierać inne konwencjonalne i alternatywne terapie np. podczas chemioterapii, po operacji
– w detoksykacji organizmu
-w osiąganiu osobistych celów
– w stanach terminalnych, w sytuacjach kryzysowych, (np. wypadki samochodowe, urazy)

Terapia jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb klienta.

Oczyszczanie  energetyczne domu

To niezwykle skuteczna i zaawansowana technika, która zupełnie zmienia przepływ energii w pomieszczeniu. Stare, zastałe i trudne energie są usuwane, a energia w domu zostaje przywrócona do stanu równowagi i spokoju. Technika ta całkowicie zmienia klimat energetyczny miejsca i zapewnia napływ nowej, świeżej energii. Stwarza poczucie bezpieczeństwa i przynależności dla ludzi, którzy tam zamieszkują. Ogólnie rzecz biorąc, mieszkańcy czują się szczęśliwsi, bardziej zrelaksowani i zadowoleni. Po oczyszczaniu energetycznym ma się wrażenie, jakby ktoś otworzył okna i wpuścił nową czystą energię do domu. Oczyszczanie energetyczne można zastosować w domu, miejscu pracy lub biznesie.

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób terapie energetyczne mogą ci  pomóc w twoich problemach, proszę skontaktuj się ze mną bezpośrednio.

Agnieszka Woźniak

Energoterapeuta

Terapeuta Quantec

Telefon: +44 7464 464 022 lub +48 579 162 671

mail: [email protected]

www.quantectherapy.com/pl/

Dane kontaktowe
Kategorie:   
Numer telefonu: +44 7464 464022
Strona internetowa:

Dodaj nową ocenę,

Powiązane produkty/usługi/firmy
Wyślij
Zaloguj się, aby wysłać wiadomość.
Wyślij swoją cenę
Zaloguj się, aby wysłać ofertę.
Zgłoś ten wykaz
Login Required